
Набір "Панда" на виписку (конверт, комбінезон, шапочка) для дівчаток і хлопчиків. Блакитний
- В наличии
- Код: 100413L
1 795 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект одягу для новонародженого на виписку з пологового будинку
Сезон: зима холодна осінь
В комплект входить:
1. Конверт-ковдру розміром 90х90 див.
2. Велюровий пояс (або бант)
3. Комбінезон з велюру на махрової підкладці.
4. Тепла шапочка з велюру на махрової підкладці.
Конверт-ковдра - розкіш і турбота про вашому малюку!
Конверт ковдру виконаний з м'якого велюру високої якості, прикрашений кумедною мордочкою панди і доповнено чудовими вушками. Конструкція ковдри має хороший глибокий капюшон, в якому буде затишно і тепло новонародженому маляті.
Матеріал обкладинки:
верх ― велюр;
наповнювач ― холлофайбер;
підкладка – велсофт, м'яка махра.
Кріпиться: на пояс
Матеріал комбінезона і шапочки:
верх ― велюр;
підкладка – велсофт, м'яка махра.
Капюшон оздоблений кумедною мордочкою панди і вушками.
Якість відмінна!
Розмір: 56-62 (0-3 міс)
==================================================
У доповнення до комплекту на виписку підберемо нарядний одяг дитині. У нашому магазині є величезний асортимент ясельного красивого трикотажу в пологовий будинок, а так само все необхідне для новонародженого малюка: дитяче постільна білизна в ліжечко, ковдри та подушки, позиціонери гніздечка для немовлят, ортопедичні матраци в ліжечко і люльку, манежі, зимові і демісезонні комбінезони, зимові хутряні конверти в коляску і багато іншого.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lari |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для выписки из роддома |
| Пол | Для мальчиков |
| Сезон | Зима |
| Цвет | Голубой |
| Размер детской одежды (по росту) | 56 |
| Материал верха | Велюр |
| Материал подкладки | Махра |
| Вид утеплителя | Холлофайбер |
| Возможность трансформации в одеяло | Да |
| Ширина | 90 см |
| Длина | 90 см |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Рост | 56 см |
| Тип ткани | Велюр |
| Количество предметов | 4 |
| Вид изделия | Набор на выписку |
- Цена: 1 795 ₴



