
Зимовий набір на виписку "Розкіш мережива" для новонародженої дівчинки 3 предмета. Білосніжний
- В наличии
- Код: 100401L
1 740 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зимовий набір на виписку новонародженій дівчинці
Розкішне мереживо робить комплект одягу чарівним! Новонароджена дівчинка буде виглядати справжньою маленькою Леді на своєму першому урочисту подію!
В комплекті:
1. Конверт-ковдра з куточком, розмір ковдри 90х90 см (Верх - полікотон (100% бавовна утеплювач ситепон, підкладка - м'яка махра). Бантик на резинці в комплекті.
2. Комбінезон з велюру на махрової підкладці, розмір 0-3 місяців
3. Шапочка з велюру на махрової підкладці 0-3 місяців
Якість відмінна!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lari |
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Для девочек |
| Вид изделия | Набор на выписку |
| Размер детской одежды (по росту) | 56 |
| Цвет | Белый |
| Сезон | Зима |
| Тип ткани | Хлопок |
| Количество предметов | 3 |
| Состояние | Новое |
| Рост | 56 см |
| В наборе | |
| Человечек | Да |
| Конверт-одеяло | Да |
| Шапочка - колпачок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид утеплителя | Холлофайбер |
| Температурный режим | -20 |
| Материал верха | евро-сатин |
| Назначение | Для выписки из роддома |
| Материал подкладки | вельсофт |
| Наличие подушки | нет |
| Ширина | 90 см |
| Длина | 90 см |
- Цена: 1 740 ₴



