
Ортопедичний кокосовий дитячий 3-шаровий матрац КПК 120х60х10 см. Чохол бавовна (блакитний)
- В наявності
- Код: 130009UK КПК 10 см
895 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чекати появі малюка? Саме час подбає про його здоровий сон!
Адже спокійний, міцний сон забезпечує малюкові активний ріст і розвиток, а батькам — спокій і можливість робити домашні справи.
Ортопедичний матрац у дитяче ліжечко Comfort Baby
Характеристики
1. Тришаровий. Кокос + поролон + кокос
Матраци з використанням кокосового волокна займають перші місця в категорії ортопедичних матраців, позаяк вони рекомендовані для запобігання розвитку викривлення хребта й до того ж мають чудові вентиляційні властивості. У них ніколи не претече дитина влітку, і не змерзне взимку. Плюс до всього кокосове волокно не викличе алергії. Виріб виготовлений відповідно до високих стандартів якості та безпеки.
2. Розмір
Довжина 120 см Ширина 60 см Висота 10 см. Допускається похибка +/- 2 см 3. Чохол на змійці, виготовлений зі 100% бавовни, має антибактеріальні та гіпоалергенні властивості. Чохол матраца знімний, завдяки чому верхню тканину можна знімати та прати за температури до 60 °C.
Кольори матраців в асортименті. Малюнки на матраці можуть відрізнятися від тих, що представлені на фото. Малюнки не вибираємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Карапуз |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 11 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
- Ціна: 895 ₴







