
Фірмові рукавиці "For Kids" на ручку коляски або на санчата, з фіксацією. Бежевий
- В наявності
- Код: 130036UK
457 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні рукавиці захистять ніжні мамині руки від холоду і морозу, замінюють рукавички і рукавиці
Основною перевагою роздільних муфт рукавиць є те, що їх можна зафіксувати на будь-якій необхідній відстані. Роздільні рукавиці на овчині ідеально підійдуть на будь-яку модель коляски, в тому числі коляски-прогулянки з двома ручками, а так само на санки, велосипед тощо
Комплект складається з двох рукавиць і двох хутряних накладок на ручку.
Утеплювач на коляску кріпиться за допомогою липучки.
Рукавиці фіксуються на ручку коляски металевими кнопками, які розташовуються з боків вироби. Утеплювач на ручку коляски в комплекті.
Світловідбиваючі смужки, для прогулянок у темний час доби.
Гумка знизу рукавиці, для більш щільної фіксації руки.
Підходять як для маминої так і для татової руки!
Склад: Верх - 100% поліестер – колясочну щільна тканина з водовідштовхувальним просоченням, всередині хутро - 70 % вовна, 30% штучне волокно, наповнювач - синтепон.
Догляд - машинне прання при 30 градусах.

Хутряна муфта — це дуже корисний і популярний аксесуар для дитячої коляски.
Не знаєте, що подарувати молодій сучасній мамі — купіть муфту для рук!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | For Kids |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Муфта для рук |
| Матеріал виготовлення | Плащова тканина, Синтепон |
- Ціна: 457 ₴



