
Фірмові рукавиці "For Kids" на ручку коляски або на санчата, з фіксацією. Червоний
- В наличии
- Код: 130037UK
457 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальні рукавиці захистять ніжні мамині руки від холоду і морозу, замінюють рукавички і рукавиці
Основною перевагою роздільних муфт рукавиць є те, що їх можна зафіксувати на будь-якій необхідній відстані. Роздільні рукавиці на овчині ідеально підійдуть на будь-яку модель коляски, в тому числі коляски-прогулянки з двома ручками, а так само на санки, велосипед тощо
Комплект складається з двох рукавиць і двох хутряних накладок на ручку.
Утеплювач на коляску кріпиться за допомогою липучки.
Рукавиці фіксуються на ручку коляски металевими кнопками, які розташовуються з боків вироби. Утеплювач на ручку коляски в комплекті.
Світловідбиваючі смужки, для прогулянок у темний час доби.
Гумка знизу рукавиці, для більш щільної фіксації руки.
Підходять як для маминої так і для татової руки!
Склад: Верх - 100% поліестер – колясочну щільна тканина з водовідштовхувальним просоченням, всередині хутро - 70 % вовна, 30% штучне волокно, наповнювач - синтепон.
Догляд - машинне прання при 30 градусах.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | For Kids |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Красный |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Вес | 0.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Муфта для рук |
| Материал изготовления | Синтепон, Плащевая ткань |
- Цена: 457 ₴



