
Фірмові рукавиці "For Kids" на ручку коляски або на санчата, з фіксацією. Коричневий
- В наявності
- Код: 130042UK
457 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні рукавиці захистять ніжні мамині руки від холоду та морозу, замінюють рукавички та рукавиці
Основною перевагою роздільних муфт рукавичок є те, що їх можна фіксувати на будь-якій необхідній відстані. Роздільні рукавиці на овчині ідеально підійдуть на будь-яку модель коляски, зокрема коляски-прогулянки з двома ручками, а також на санки, велосипед та ін.
Комплект складається з двох рукавиць і двох хутряних накладок на ручку.
Утеплювач на коляску кріпиться за допомогою липучки.
Рукавиці фіксуються на ручку коляски металевими кнопками, які розміщені з боків виробу. Утеплювач на ручку коляски в комплекті.
Світловідбивні смужки для прогулянок у темну пору доби.
Гумка знизу рукавиці, для щільнішої фіксації руки.
Підходять як для маминої, так і для папіної руки!
Склад: Верх — 100% поліестер — коляскова щільна тканина з водовідштовхувальним просоченням, всередині — хутро — 70% вовна, 30% штучне волокно, наповнювач — синтепон.
Догляд — машинне прання за 30 градусів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | For Kids |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Муфта для рук |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал виготовлення | Плащова тканина, Синтепон |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 457 ₴



