
Фірмові рукавиці "For Kids" на ручку коляски або на санчата, з фіксацією. Бордовий
- В наличии
- Код: 130002UK бордо
457 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальні рукавиці захистять ніжні мамині руки від холоду та морозу, замінюють рукавички та рукавиці
Основною перевагою роздільних муфт рукавичок є те, що їх можна фіксувати на будь-якій необхідній відстані. Роздільні рукавиці на овчині ідеально підійдуть на будь-яку модель коляски, зокрема коляски-прогулянки з двома ручками, а також на санки, велосипед та ін.
Комплект складається з двох рукавиць і двох хутряних накладок на ручку.
Утеплювач на коляску кріпиться за допомогою липучки.
Рукавиці фіксуються на ручку коляски металевими кнопками, які розміщені з боків виробу. Утеплювач на ручку коляски в комплекті.
Світловідбивні смужки для прогулянок у темну пору доби.
Гумка знизу рукавиці, для щільнішої фіксації руки.
Підходять як для маминої, так і для папіної руки!
Склад: Верх — 100% поліестер — коляскова щільна тканина з водовідштовхувальним просоченням, всередині — хутро — 70% вовна, 30% штучне волокно, наповнювач — синтепон.
Догляд — машинне прання за 30 градусів.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | For Kids |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Муфта для рук |
| Цвет | Бордовый |
| Материал изготовления | Овечья шерсть |
| Длина | 25 см |
| Ширина | 20 см |
| Вес | 0.1 кг |
| Состояние | Новое |
- Цена: 457 ₴



