
Комплект дитячої постільної білизни "Панелька" бортики подушки в ліжечко, без балдахіна. Слоник
- Под заказ
- Код: 600527EL
Отправка с 22 мая 20261 890 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
В комплект входить:
- подушка ортопедична
- ковдра 100х80 см
- підковдра 100х80 см, на змійці
- простирадло на гумці 140х90 см
- захист складається з 12 подушечок 32х32 см (комбінованих різним кольором, які можна міняти місцями і самим комбінувати колір)
Тканина: польський бавовна
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виробник Україна
Зверніть увагу! Тканина без принта та колір простирадла може змінюватися в залежності від партії (горошок, зірочка, зигзаг, однотон тощо) і не є критерієм вибору!
Тканина з крупним малюнком (принтом) залишається незмінною.
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип ткани | Бязь |
| Цвет | Голубой |
| Тематика декора, рисунка | Животные |
| Пользовательские характеристики | |
| Подарочная упаковка | Да |
| Простыня на резинке | 1 |
| Назначение | Для кровати |
| Тип | Комплект белья |
| Тип сырья | Натуральное |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Ширина простыни | 90 см |
| Длина простыни | 140 см |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Хлопок | 100 % |
| Карман пододеяльника | На молнии |
- Цена: 1 890 ₴


