
Святковий демісезонний набір на виписку "Піке Корона" для новонароджених діток.
- Под заказ
- Код: 600515EL
Отправка с 22 мая 20261 800 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект на виписку для маляти складається з утепленої ковдри з бантом-гумкою, прикрашеного гарним мереживом і чарівного комбінезона.
Святковий комплект на виписку створений для першого виходу крихти на світло. Комплект буде чудово виглядати на перших сімейних фото при виписці з пологового будинку.
Сезон: осінь/весна
В набір входить:
- конверт-ковдра
Розмір 80*80 см
Верх - трикотажне полотно Піке Коса, утеплювач - силіконізоване волокно 200. підкладка - бавовна 100%
Куточкок прикрашений мереживом
- бант на резинці
- комбінезон
Розмір 56-62 см (0-3 міс)
Верх - трикотажне полотно Піке Коса, підкладка - бавовна 100%, без утеплення.
Рукава мають заворот що дозволяють ховати ручки.
Ніжки закриті. Глибокий капюшон, прикрашений вушками. На грудях глітерне напилення Корона
- шапочка. На зав"язках. Підкладка бавовна 100%. Без утеплення
Сезон: весна-осінь
Догляд: делікатний режим 30гр
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Вид изделия | Набор на выписку |
| Размер детской одежды (по росту) | 56 |
| Цвет | Голубой |
| Сезон | Весна/Осень |
| Тип ткани | Хлопок |
| Состав | 100 хлопок |
| Количество предметов | 4 |
| Состояние | Новое |
| Рост | 56 см |
| В наборе | |
| Человечек | Да |
| Конверт-одеяло | Да |
| Шапочка - колпачок | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид утеплителя | Силиконизированный синтепон |
| Материал верха | Вязаный трикотаж |
| Назначение | Для выписки из роддома |
| Материал подкладки | Хлопок |
| Наличие подушки | нет |
| Возможность трансформации в одеяло | да |
| Ширина | 80 см |
| Длина | 80 см |
- Цена: 1 800 ₴




