Лімітована серія!

Святкова дитяча постільна білизна " Winter" змінна білизна з 4 предметів у дитяче ліжечко. Червоний
- Нет в наличии
- Код: 600496EL
925 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лімітована серія постільної білизни до Новорічних свят!
Чудовий варіант для фотосесій, подарунку або просто святкового настрою!
Постіль запакована у коробку!
У цьому комплекті 2 наволочки. 1 входить у стандартну комплектацію-друга в Подарунок
Комплект складається з 4 предметів:
- простирадло на гумці на матрац розміром 120х60 см
- підковдра 110х140 см
- наволочка 40х50 см - 2шт
Матеріал: 100% польська бавовна
Зверніть увагу! Святковий принт нанесений тільки на верхню частину підковдра і на наволочки.
Простирадло, нижня частина підковдри і наволочки - в горошок
Перевагою у виборі постільної білизни є якість продукції й безпека. Дитяче ліжко має всі характеристики, вкрай необхідні для маленької дитини:
1. Гіпоалергенність — натуральна тканина не викликає алергію, не містить токсичних речовин.
2. Комфортність — матеріал міцний і м'який, дуже приємний на дотик, не електризується, не скочується й не зсідається.
3. Повітропроникність — постіль із бавовни «дихає», дитина не ширятиме влітку та не замерзне взимку.
4. Практичність — часте машинне прання та сушіння. Стійко зберігає колір і форму.
5. Доступна ціна за чудову якість!
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Красный |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 110 см |
| Длина пододеяльника | 140 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 40 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Карман наволочки | На молнии |
- Цена: 925 ₴





