
Дитяча постільна білизна "Принт" у ліжечко, 3 предмети. Сова рожевий
- Нет в наличии
- Код: 600474EL
799 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
У комплекті:
- Простирадло на гумці 80х140 см;
- Наволочка на змійці 40х50см;
- Підковдра на змійці 80х100 см
Простирадло чисто біле на гумці.
Принт нанесено тільки на підковдру та наволочку.
Тильна сторона підковдри та наволочки біла
Матеріал: польська бавовна
Дитяче ліжко має всі характеристики, вкрай необхідні для маленької дитини:
1. Гіпоалергенність — натуральна тканина не викликає алергію, не містить токсичних речовин.
2. Комфортність — матеріал міцний і м'який, дуже приємний на дотик, не електризується, не скочується й не зсідається.
3. Повітропроникність — постіль з бавовни «дихає», дитина не ширятиме влітку та не замерзне взимку.
4. Практичність — часте машинне прання та сушіння. Стійко зберігає колір і форму.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Для девочек |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Розовый |
| Тематика декора, рисунка | Птицы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Карман наволочки | На молнии |
- Цена: 799 ₴
