
Дитяча змінна постільна білизна "Мінки" у ліжечко, 3 предмети. Сірий/зірки
- Немає в наявності
- Код: 600231EL
685 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча змінна постільна білизна "Мінки" у ліжечко, 3 предмети
Наявність цього забарвлення уточнюйте перед замовленням!
Відсилання цього товару тільки Новою поштою
Мы в инстаграм: @baby.krosh
До набору входить:
Підковдра на блискавці — 100*80 см (верх плюш Мінкі, ні польська бавовна)
Наволочка на блискавці — 40 * 60 см (бавовняна з двостороннього)
Простирадло на гумці 120 * 60 см
Під час виготовлення постільної білизни використовуються тканини високої якості — 100% бавовна
Догляд: прання в делікатному режимі.
У разі правильного догляду тканина не блякне, не зсідається, не кошлатиться.
Дитяче ліжко має всі характеристики, вкрай необхідні для маленької дитини:
1. Гіпоалергенність — натуральна тканина не викликає алергію, не містить токсичних речовин.
2. Комфортність — матеріал міцний і м'який, дуже приємний на дотик, не електризується, не скочується й не зсідається.
3. Повітропроникність — постіль з бавовни «дихає», дитина не ширятиме влітку та не замерзне взимку.
4. Практичність — часте машинне прання та сушіння. Стійко зберігає колір і форму.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Поплін |
| Тип сировини | Змішане |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
- Ціна: 685 ₴
