
Комплект постільної білизни "Хмаринка ДУО" без балдахина, на три сторони ліжечка. Біло-сірий
- Під замовлення
- Код: 600188EL
Відправка з 05 квітня 20262 000 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До комплекту входить:
- подушка ортопедична
- ковдра 100х80 см — можна використовувати як конверт на виписку
- підковдра 100х80 см — на змійці (плюш, з доповненням бубончиками)
- бант на гумці, щоб ковдру трансформувати в конверт для виписки
- простирадло на гумці 120х60 см
- захист складається з 4 квадратних подушок 30*30 см. Кожна квадратна подушка зав'язується коттоновими тасьмами
- 2 подушки Хмаринки
Подушечки можна ставити, під ваш настрій:
♥Хмарка поруч,
♥Хмара в голов'ї та ніжках
♥Одна хмарка...
♥Загалом усе за вашим бажанням
Тканина: польська 100% бавовна, плюш Мінкі
Наповнювач: синтепон, холофайбер
Виробник Україна
Виріб чудово переносить прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшите із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований у спеціальну прозору валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 2 000 ₴






