
Комплект постільної білизни "Хмаринка ДУО" без балдахіна, на три сторони ліжечка. Бузковий
- Под заказ
- Код: 600187EL
Отправка с 22 мая 20261 910 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
До комплекту входить:
- подушка ортопедична
- ковдра 100х80 см — можна використовувати як конверт на виписку
- підковдра 100х80 см — на змійці (плюш, з доповненням бубончиками)
- бант на гумці, щоб ковдру трансформувати в конверт для виписки
- простирадло на гумці 120х60 см
- захист складається з 4 квадратних подушок 30*30 см. Кожна квадратна подушка зав'язується коттоновими тасьмами
- 2 подушки Хмаринки
Подушечки можна ставити, під ваш настрій:
♥Хмарка поруч,
♥Хмара в голов'ї та ніжках
♥Одна хмарка...
♥Загалом усе за вашим бажанням
Тканина: польська 100% бавовна, плюш Мінкі
Наповнювач: синтепон, холофайбер
Виробник Україна
Виріб чудово переносить прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшите із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований у спеціальну прозору валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Для девочек |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Фиолетовый |
| Тематика декора, рисунка | Звёзды |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
- Цена: 1 910 ₴






