
Дитячий демісезонний комбінезон чоловічок "Крохотуля/Вушка". Розмір 74 (3-6 міс). Синій електрик
- В наявності
- Код: 900308LH
830 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка на протязі 3-5 днів! (Зверніть увагу! Під час сезону, в період з вересня по грудень, сроки відправки можуть сягати до 10 робочих днів!)
Необхідна річ гардеробу новонародженого малюка - осінньо весняний чоловічок. Комбінезон утеплений невеликим шаром синтепона, а так само дуже м'яким, приємним на дотик флісом. Така підкладка не буде дратувати шкіру малюка, прекрасно утримує тепло і вбирає зайву вологу.
Верхня частина демісезонного комбінезона для малюка виконана з плащової тканини. Такий матеріал не продувається і не промокає. При невеликому забрудненні досить протерти вологою серветкою.
Рекомендована прання на делікатному режимі.
Характеристика:
- 2 основні блискавки
- на капюшоні є затяжка
- на рукавах закоти (царапки), можна повністю закрити ручки малюка
Розміри: 74 (від 3 до 6 міс)
Заміри:
Довжина переду від капюшона 40см
Довжина по спинці від капюшона спинки 41см
Пройма 31см
Довжина рукава від плеча 24см
Матеріал: верх плащова тканина з водовідштовхувальним просоченням; утеплювач синтепон; підкладка фліс.
Температурний режим: +15 +5 С
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Комбінезон |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 68-74 |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Вид утеплювача | Синтепон |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Склад | верх плащова тканина з водовідштовхувальним просоченням; утеплювач синтепон; підкладка фліс. |
| Матеріал підкладки | Фліс |
| Колір | Синій |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Вшитий |
| Хутряна обробка | Ні |
| Знімне хутро | Ні |
| Довжина від горловини до низу вироба | 40 см |
| Довжина рукава вироба | 24 см |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип тканини | Плащівка |
| Фасон рукава | Довгий |
| Довжина крокового шва | 18 см |
- Ціна: 830 ₴


