
Комплект дитячої постільної білизни "Хмаринка" бортики подушки в ліжечко. Біло-бірюзовий/зірки
- Нет в наличии
- Код: 600175EL
1 840 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Комплект дитячої постільної білизни "Хмаринка" бортики подушки в ліжечко, без балдахіна
В комплект входить:
- подушка ортопедична
- бант на резинці
- ковдра 100х80 см - можна використовувати як конверт на виписку
- підодіяльник 100х80 см - на змійці
- простирадло на резинці, на матрас 120х60 см
- Захист на бортики ліжечка складається з 12-ти квадратних подушок 34*34 см (Захист складається з комбінованих різним кольором подушок, які можна міняти місцями і самим комбінувати колір)
- подушка-іграшка Хмарка.
Тканина: польська бавовна 100%.
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виробник Україна
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Бирюзовый |
| Тематика декора, рисунка | Звёзды |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 90 см |
| Длина простыни | 140 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
- Цена: 1 840 ₴




