
Дитяча змінна постільна білизна із 3 предметів. Корони блакитний
- В наличии
- Код: 500021B
659 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект складається з 3 предметів:
- простирадло на гумці на матрац розміром 120х60 см
- підковдра 90х110 см
- наволочка 40х60 см
Матеріал: польська бязь, 100% бавовна
Перевагою у виборі постільної білизни є якість продукції й безпека. Дитяче ліжко має всі характеристики, вкрай необхідні для маленької дитини:
1. Гіпоалергенність — натуральна тканина не викликає алергію, не містить токсичних речовин.
2. Комфортність — матеріал міцний і м'який, дуже приємний на дотик, не електризується, не скочується й не зсідається.
3. Повітропроникність — постіль із бавовни «дихає», дитина не ширятиме влітку та не замерзне взимку.
4. Практичність — часте машинне прання та сушіння. Стійко зберігає колір і форму.
5. Доступна ціна за чудову якість!
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Голубой |
| Тематика декора, рисунка | Геометрические узоры |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Нет |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 90 см |
| Длина пододеяльника | 110 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 40 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Карман наволочки | На молнии |
- Цена: 659 ₴
