Новинка

Комплект дитячої постільної білизни "Фігурки" бортики в ліжечко на три сторони. Блакитний
- Під замовлення
- Код: 600118EL
Відправка з 05 квітня 20261 810 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Комплект дитячої постільної білизни "Фігурки" на три сторони
Комплектація:
- подушка ортопедична
- простирадло на гумці 120*60 см
- ковдра 100*80 см білого кольору (наповнювач силиконизированое волокно)
- підковдра на блискавці 100*80 см
(комбінація з двох видів польської тканини - 100% бавовна)
- бант на гумці, щоб ковдра трансформувати у конверт на виписку
- захист: Шість подушок - чотири подушки- польська бавовна
Дві фігурні подушки-іграшки. Наповнення – білий холофайбер
Кожна подушка фіксується чотирма котоновими зав'язками;
Підголів'я - у вигляді Хмаринки, зав'язки зверху та з обох боків
- балдахин - єврофатин - 3м\
Набір постільної білизни підходить у всі види ліжечок! (кругла, овальна, прямокутна)
Виробник Україна
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElLiz |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Блакитний |
| Подарункова упаковка | Так |
| Основні | |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Комплект білизни |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підодіяльника | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на гумці | 1 |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 1 810 ₴





