Новинка

Комплект дитячої постільної білизни "Хмаринка NEW" без балдахіна, на три сторони ліжечка. Персиковий
- Нет в наличии
- Код: 600114EL
1 850 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Комплект дитячої постільної білизни "Хмаринка NEW" без балдахіна, на три сторони ліжечка
У комплект входить:
- подушка ортопедична
- ковдра 100х80 см - можна використовувати як конверт на виписку
- підковдра 100х80 см - на змійці компінація двух тканин 100% бавовна, з доповненням бубончиками)
- бант на резинці, щоб трансформувати ковдру в конверт для виписки
- простирадло на гумці 120х60 см
- захист: складається з 6-х квадратних подушок 30*30 см. Кожна квадратна подушка зав'язується коттоновими тасьмами
- ізголів"я - подушка Хмаринка з велюру
Тканина: польська бавовна 100%.
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виробник Україна
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElLiz |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Пол | Для девочек |
| Тип ткани | Хлопок |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Разные цвета |
| Подарочная упаковка | Да |
| Основные | |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Комплект белья |
| Тип сырья | Натуральное |
| Простыня на резинке | Да |
- Цена: 1 850 ₴







