
Дитячий демісезонний комбінезон чоловічок "Крохотуля/Вушка". Розмір 74 (3-6 міс). Темно-сірий
- В наличии
- Код: 900006LH
1 000 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка на протязі 3-5 днів! (Зверніть увагу! Під час сезону, в період з вересня по грудень, сроки відправки можуть сягати до 10 робочих днів!)
Необхідна річ гардеробу новонародженого малюка - осінньо весняний чоловічок. Комбінезон утеплений невеликим шаром синтепона, а так само дуже м'яким, приємним на дотик флісом. Така підкладка не буде дратувати шкіру малюка, прекрасно утримує тепло і вбирає зайву вологу.
Верхня частина демісезонного комбінезона для малюка виконана з плащової тканини. Такий матеріал не продувається і не промокає. При невеликому забрудненні досить протерти вологою серветкою.
Рекомендована прання на делікатному режимі.
Характеристика:
- 2 основні блискавки
- на капюшоні є затяжка
- на рукавах закоти (царапки), можна повністю закрити ручки малюка
Розміри: 74 (від 3 до 6 міс)
Заміри:
Довжина переду від капюшона 40см
Довжина по спинці від капюшона спинки 41см
Пройма 31см
Довжина рукава від плеча 24см
Матеріал: верх плащова тканина з водовідштовхувальним просоченням; утеплювач синтепон; підкладка фліс.
Температурний режим: +15 +5 С
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вид изделия | Комбинезон |
| Пол | Унисекс |
| Размер детской одежды (по росту) | 68-74 |
| Сезон | Весна/Осень |
| Вид утеплителя | Синтепон |
| Материал верха | Плащевка |
| Состав | верх плащевая ткань с водоотталкивающей пропиткой; утеплитель синтепон; подкладка флис. |
| Материал подкладки | Флис |
| Цвет | Серый |
| Застежка | Молния |
| Капюшон | Вшитый |
| Меховая отделка | Нет |
| Съемный мех | Нет |
| Длина от горловины до низа изделия | 40 см |
| Длина рукава изделия | 24 см |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип ткани | Плащевка |
| Фасон рукава | Длинный |
| Длина по шаговому шву | 18 см |
- Цена: 1 000 ₴


