
Комплект постільної білизни "Стінка" в дитяче ліжечко, бортики, з балдахіном. Блакитний
- Под заказ
- Код: 600101EL
Отправка с 22 мая 20261 925 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
У комплект входить:
- подушка ортопедична;
- простирадло на гумці 120*60 см;
- балдахін (єврофатин, з бантом. Бант фіксується липучкою);
- захист із цілих чотирьох бортиків, стьобаний парканом.
Фіксується котоновими зав'язками.
Тканина - польська бавовна преміум класу;
- ковдра 100*80см;
- підковдра 100*80 см на блискавці. Верх підковдра - бавовняна тканина з малюнком Шахи
Плетіння – щільне, не просвічується.
Не електризується, дуже ніжне та приємне на дотик.
Низ підковдра - польська бавовна білого кольору;
- бант-резинка. Ковдру можна використовувати як конверт на виписку.
Простирадло і подушка в будь-якому забарвленні білого кольору.
Матеріал: польська бавовна (100%)
Наповнювач: синтепон, холофайбер
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Голубой |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
- Цена: 1 925 ₴




