
Комплект постільної білизни "Стінка" в дитяче ліжечко, бортики+конверт для виписки, з балдахіном. Сірий
- Під замовлення
- Код: 600098EL
Відправка з 05 квітня 20261 925 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
У комплект входить:
- подушка ортопедична;
- простирадло на гумці 120*60 см;
- балдахін (єврофатин, з бантом. Бант фіксується липучкою);
- захист із цілих чотирьох бортиків, стьобаний парканом.
Фіксується котоновими зав'язками.
Тканина - польська бавовна преміум класу;
- ковдра 100*80см;
- підковдра 100*80 см на блискавці. Верх підковдра - бавовняна тканина з малюнком Шахи
Плетіння – щільне, не просвічується.
Не електризується, дуже ніжне та приємне на дотик.
Низ підковдра - польська бавовна білого кольору;
- бант-резинка. Ковдру можна використовувати як конверт на виписку.
Простирадло і подушка в будь-якому забарвленні білого кольору.
Матеріал: польська бавовна (100%)
Наповнювач: синтепон, холофайбер
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
- Ціна: 1 925 ₴





