
Комплект дитячої постільної білизни "Мінкі/бавовна" бортик косичка в ліжечко. Рожевий
- Под заказ
- Код: 600093EL
Отправка с 22 мая 20262 039 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Гніздечко в комплект не входить! Продається окремо
В комплект входить:
- ортопедична подушка
- бант на резинці
- ковдра 110х80 см - можна використовувати як конверт на виписку
- простирадло на резинці
- захист - складається з 3-ти прямокутних подушок 40х30 см, подушка на торець 60х35 см, коса з плюшу - 120 см
- балдахін 3м
Матеріал: польський бавовна
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElLiz |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Пол | Для девочек |
| Тип ткани | Хлопок |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Розовый |
| Основные | |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тип сырья | Натуральное |
| Тип | Комплект белья |
| Подарочная упаковка | Да |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
- Цена: 2 039 ₴





