
Комплект дитячої постільної білизни "Мінкі/бавовна" бортик косичка в ліжечко. Коричневий
- Немає в наявності
- Код: 600090EL
2 039 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Гніздечко в комплект не входить! Продається окремо
В комплект входить:
- ортопедична подушка
- бант на резинці
- ковдра 100х80 см - можна використовувати як конверт на виписку
- простирадло на резинці
- захист - складається з 3-ти прямокутних подушок 40х30 см, подушка на торець 60х35 см, коса з плюшу - 120 см
- балдахін 3м
Матеріал: польський бавовна
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElLiz |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Основні | |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Комплект білизни |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підодіяльника | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 2 039 ₴







