
Стильний набір дитячої постільної білизни "Стьоганка" у дитяче ліжечко. Ментол
- Под заказ
- Код: 600082EL
Отправка с 22 мая 20261 950 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
На ці комплекти можна дивитися нескінченно...
Одна з найпопулярніших моделей наборів на сьогодні!!
Стьоганка — це любов з першого погляду!!
Простота та вишуканість — 2 в 1
Займають мало місця в ліжечку, зручні у використанні, доповнені милими принтами від яких неможливо відвести око.
Балдахін декорований бубончиками в тон набору.
У комплекті:
- Балдахін із бубончиками - 3м
- Бант на балдахін
- Ковдра 100*80 см (наповнювач — силіконізоване гіпоалергенне повітропроникне волокно)
- Ортопедична подушка від 0 місяців — наповнювач холофайбер
- Простирадло на гумці 120*60 (підходить і для овального ліжка)
- Підковдра 100*80 см на блискавці
- Захисні бортики на чотири сторони — універсальні. Підходять як на класичне, так і на овальне ліжечко. А також і на круглу!
Тканина: 100% польська бавовна
Виріб чудово переносить прання, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшите із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований у спеціальну прозору валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Зелёный |
| Отделка и украшения | Печатный рисунок |
| Тематика декора, рисунка | Животные |
| Пользовательские характеристики | |
| Подарочная упаковка | Да |
| Хлопок | 100 % |
| Тип сырья | Натуральное |
| Длина простыни | 120 см |
| Ширина простыни | 60 см |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | 1 |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
- Цена: 1 950 ₴





