Новинка

Зимовий комбінезон-конверт "Луї Вітон" з опушкою, на овчині, для новонароджених діток 0-6 міс. Сірий
- Под заказ
- Код: 600067EL
Отправка с 22 мая 20261 270 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зимовий комбінезон мішечок. Одна з найулюбленіших моделей майбутніх матусь. Малюку в ньому дуже комфортно і зручно. Нічого не сковує його рухи, при цьому тепло і затишно як у матусі в животі. Прекрасна модель на виписку та подальше використання до 6 місяців.
Розмір 0-6 місяців (на зріст 56-68 см)
Верх комбінезона з плащової тканини, всередині м'яка овчина, утеплений синтепоном.
Дві змійки дозволяють повністю розстебнути мішечок і покласти новонародженого малюка, навіть під час сну.
Опушення на капюшоні штучне, не знімається.
Рукавички на шнурку, підкладка фліс.
Кольори в асортименті
Довжина Комбінезону 78 см
Довжина по спинці 58 см
Ширина мішка внизу 45 см
Ширина під пахвами 40 см
Довжина рукава від капюшона 31 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Универсальный |
| Пол | Унисекс |
| Сезон | Зима |
| Цвет | Серый |
| Размер детской одежды (по росту) | 68 |
| Материал верха | Плащевка |
| Материал подкладки | Овчина |
| Вид утеплителя | Синтепон, Мех |
| Прорези для ремней безопасности | Нет |
| Возможность трансформации в одеяло | Нет |
| Отстегивающийся низ | Нет |
| Наличие подушки | Нет |
| Ширина | 40 см |
| Длина | 78 см |
| Состояние | Новое |
| Состав | верх - плащевка, подкладка - овчина, утеплитель - синтепон |
| Застежка | Молния |
| Длина рукава изделия | 31 см |
| Капюшон | Вшитый |
| Вид изделия | Комбінезон-мішок |
| Меховая отделка | Да |
| Съемный мех | Нет |
- Цена: 1 270 ₴






