Новинка

Зимовий велюровий комплект для новонароджених "Корона" на виписку з пологового будинку. Капучіно
- Нет в наличии
- Код: 600076EL
1 895 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дуже гарний набір бездоганної якості стане незамінним доповненням для першої важливої події в житті новонародженого малюка.
М'який, ніжний, велюр зверху, всередині натуральна підкладка махра.
Набір на виписку для новонароджених має всі основні елементи одягу, необхідні на перший час.
Комплектація:
1. Конверт-ковдра розміром 80х80 см.
2. Ошатний бант на широкій резинці.
2. Комбінезон із велюру на махровій підкладці.
3. Тепла шапочка з велюру на махровій підкладці.
Конверт-ковдра — розкіш і турбота про вашого малюка!
Конверт ковдра виготовлений із м'якого бавовняного велюру високої якості.
Матеріал конверта:
верх — бавовняний велюр;
наповнювач — гіпоалергенний синтепон;
підкладка — велсофт, м'яка махра.
Утеплений велюровий комбінезон (чоловічок) для новонародженого
Чудово підійде для виписки з пологового будинку, для прогулянок у осінньо-весняний період або як піддів в конверт взимку. Глибокий капюшон захистить Вашу дитину від вітру та холоду. Дуже зручно застібається на змійку. Можна одягати/роздягати малюка, не потривоживши його солодкий сон.
Матеріал комбінезона та шапочки:
верх — бавовняний велюр;
підкладка — велсофт.
Якість чудова!
Розмір: 56-62 (0-3 міс)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пол | Унисекс |
| Сезон | Зима |
| Цвет | Коричневый |
| Размер детской одежды (по росту) | 56 |
| Материал верха | Велюр |
| Вид утеплителя | Силиконизированный синтепон |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество предметов | 4 |
| Материал подкладки | Махра |
| Температурный режим | 10.0 |
| Тип ткани | Велюр |
| Ширина | 80 см |
| Длина | 80 см |
| Вид изделия | Набор на выписку |
| Прорези для ремней безопасности | Нет |
| Человечек | Да |
| Отстегивающийся низ | Нет |
| Наличие подушки | Нет |
| Возможность трансформации в одеяло | Да |
| Конверт-одеяло | Да |
| Рост | 56 см |
| Шапочка - колпачок | Да |
- Цена: 1 895 ₴




