Лімітована серія!

Святкова дитяча постільна білизна " Winter" змінна білизна з 4 предметів у дитяче ліжечко. Санта
- Под заказ
- Код: 600070EL
Отправка с 22 мая 2026925 ₴
+380 (98) 605-52-04
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лімітована серія постільної білизни до Новорічних свят!
Чудовий варіант для фотосесій, подарунку або просто святкового настрою!
Постіль запакована у коробку!
У цьому комплекті 2 наволочки. 1 входить у стандартну комплектацію-друга в Подарунок
Комплект складається з 4 предметів:
- простирадло на гумці на матрац розміром 120х60 см
- підковдра 110х140 см
- наволочка 40х50 см - 2шт
Матеріал: 100% польська бавовна
Зверніть увагу! Святковий принт нанесений тільки на верхню частину підковдра і на наволочки.
Простирадло, нижня частина підковдри і наволочки - в горошок
Перевагою у виборі постільної білизни є якість продукції й безпека. Дитяче ліжко має всі характеристики, вкрай необхідні для маленької дитини:
1. Гіпоалергенність — натуральна тканина не викликає алергію, не містить токсичних речовин.
2. Комфортність — матеріал міцний і м'який, дуже приємний на дотик, не електризується, не скочується й не зсідається.
3. Повітропроникність — постіль із бавовни «дихає», дитина не ширятиме влітку та не замерзне взимку.
4. Практичність — часте машинне прання та сушіння. Стійко зберігає колір і форму.
5. Доступна ціна за чудову якість!
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Красный |
| Тематика декора, рисунка | Новый год, Рождество |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Страна производитель | Украина |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 110 см |
| Длина пододеяльника | 140 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 40 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Карман наволочки | На молнии |
- Цена: 925 ₴
