
Набір дитячої постільної білизни "Прованс" бортики з косою у дитяче ліжечко. Біло-ментоловий, пандочки
- Под заказ
- Код: 600066EL
Отправка с 22 мая 20262 169 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Модель ПРОВАНС виготовлена з найніжнішого поєднання польської бавовни та Піке* кіски.
*Пике належить до того розряду тканин, які практично миттєво приковують погляд людини завдяки своїй оригінальній структурі. У цьому трикотажі використовується особливе переплетення ниток, яке забезпечує геометричний візерунок правильної форми.

До комплекту входить:
- Балдахін білий — 3 м
- Подушка ортопедична бублич (наповнювач холофайбер)
- Простирадло на гумці з польської бавовни 120*60 см
- Підковдра на змійці 100*80 см. (Верх виготовлений із піку косички- низ — 100% польська бавовна)
- Ковдра 100*80 см (наповнювач гіпоалергенний силіконізоване волокно)
- Захист складається з 8 квадратних подушок — наповнювач холофайбер, кожна подушечка фіксується чотирма котоновими шнурками.
Чотири подушки виготовлені повністю з польської бавовни.
Чотири виготовлені в поєднанні Піке кіски з польською бавовною.
- Коса потрійного плетіння з піке косички — наповнювач холофайбер, розмір 120 см.
Набір універсальний для всіх типів ліжечка!
Тканина натуральна, гіпоалергенна — 100% польська бавовна.
Виріб чудово переносить прання, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшите із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований у спеціальну прозору валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ElLiz |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Основные | |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Тип сырья | Натуральное |
| Тип | Комплект белья |
| Подарочная упаковка | Да |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 60 см |
| Длина простыни | 120 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
- Цена: 2 169 ₴




