
Комплект дитячої постільної білизни "Кошенята" подушки бортики в ліжечко. Сірий
- Під замовлення
- Код: 600042EL
Відправка з 05 квітня 20261 970 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
У комплект входить:
- Подушка ортопедична;
- ковдра 100х80 см;
- підковдра 100х80 см на змійці;
- простирадло на резинці 120х60 см;
- захист складається з 12-ти квадратних подушок: 8-ми квадратних подушок та 4 подушки-котики.
Подушечки наповнені гіпоалергенним холофайбером, зав'язуються на чотирьох котонових зав'язках
Котики-комбіновані з плюшем мінки.
- балдахін 3м
- бант на липучці на балдахін
Матеріал: польська бавовна.
Наповнювач:
Ковдра – силіконізоване волокно.
Подушки-бортики - холофайбер
Виріб відмінно переносить прання у пральній машині, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий чемодан, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElLiz |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Сірий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
- Ціна: 1 970 ₴



