
Комплект постільної білизни "Принт КОСА" бортики подушки з косою, в дитяче ліжечко. Вертоліт, блакитний
- Под заказ
- Код: 600020EL
Отправка с 22 мая 20261 937 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка тільки Новою Поштою, 1-3 дні
Комплектація:
- Балдахін з помпонами - єврофатин
- Ковдра – однотон, білого кольору наповнення – силіконізоване волокно.
- Підковдра - 100*80 см на блискавці. Верх - кольорова бавовна. Зворотний бік - однотон.
- Бант-резинка, для трансформації ковдри в конверт на виписку для новонародженого.
- Подушка ортопедична - наповнення гіпоалергенний холлофайбер.
- Простирадло на гумці 120*60 см.
- Захист у вигляді подушок - 12 од: 6 подушок виконані з кольорової тканини, 6 подушок виконані з однотонної тканини, декоровані широким мереживом.
Кожна подушечка фіксується чотирма бавовняними зав'язками.
Наповнення подушок-гіпоалергенний холлофайбер.
Мереживо - бавовна
Тканина – польська бавовна преміум класу.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Пол | Для мальчиков |
| Тип ткани | Хлопок |
| Наполнитель | Холлофайбер |
| Цвет | Голубой |
| Тематика декора, рисунка | Авиация |
| Подарочная упаковка | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Комплект белья |
| Хлопок | 100 % |
| Тип сырья | Натуральное |
| Длина простыни | 120 см |
| Ширина простыни | 60 см |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Карман пододеяльника | На молнии |
| Простыня на резинке | 1 |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
- Цена: 1 937 ₴



