
Комплект дитячої постільної білизни "Вафелька" бортики в ліжечко. Ментол
- Под заказ
- Код: 600017EL
Отправка с 22 мая 20261 950 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не предусмотрен возврат и обмен данного товара надлежащего качества
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Модель Вафелька виконана з найніжнішого поєднання польської бавовни та грецької Вафлі виробництво Туреччина.
У комплект входить:
- Балдахін - білий єврофатин -3м
- Подушка ортопедична бублик, наповнення холлофайбер
- Простирадло на гумці з польської бавовни 120*60 см
- Підковдра на змійці 100*80 см : Верх - яскравий, барвистий цифровий друк на бавовні, низ - польська бавовна
- Ковдра білого кольору - наповнювач силіконізоване волокно, розмір 100*80 см
- Бант-гумка білого кольору, для трансформації ковдри в конверт для виписки
- Захист складається з чотирьох елементів: дві по 120 см та дві по 60 см
Три сторони - дві по 120 см і одна по 60 см - двостороння - зовнішня частина-тканина Вафелька, задня-біла тканина- Польська бавовна.
Узголів"я виконана у вигляді веселки з нанесенням цифрового друку. Задня сторона-біла однотон-бавовна. У захисті використовується наповнення - силіконізоване волокно щільність 300
Цифровий друк не линяє і не випрається, незалежно від кількості прань
Набір універсальний для всіх видів ліжечка
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для кроватки, колыбели |
| Тип | Комплект белья |
| Пол | Унисекс |
| Тип ткани | Хлопок |
| Тип сырья | Натуральное |
| Цвет | Мятный |
| Тематика декора, рисунка | Животные принты |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Подарочная упаковка | Да |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 80 см |
| Длина простыни | 140 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 80 см |
| Длина пододеяльника | 100 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Да |
| Карман пододеяльника | На молнии |
- Цена: 1 950 ₴





