
Зимовий набір на виписку "Розкіш мережива" для новонародженої дівчинки 3 предмета. Білосніжний
- В наявності
- Код: 100401L
1 740 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимовий набір на виписку новонародженій дівчинці
Розкішне мереживо робить комплект одягу чарівним! Новонароджена дівчинка буде виглядати справжньою маленькою Леді на своєму першому урочисту подію!
В комплекті:
1. Конверт-ковдра з куточком, розмір ковдри 90х90 см (Верх - полікотон (100% бавовна утеплювач ситепон, підкладка - м'яка махра). Бантик на резинці в комплекті.
2. Комбінезон з велюру на махрової підкладці, розмір 0-3 місяців
3. Шапочка з велюру на махрової підкладці 0-3 місяців
Якість відмінна!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Larі |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вид виробу | Набір на виписку |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 56 |
| Колір | Білий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість предметів | 3 |
| Стан | Новий |
| Зріст | 56 см |
| В наборі | |
| Чоловічок | Так |
| Конверт-ковдра | Так |
| Шапочка - ковпачок | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Температурний режим | -20 |
| Матеріал верху | євро-сатин |
| Призначення | Для виписки з пологового будинку |
| Матеріал підкладки | вельсофт |
| Наявність подушки | немає |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 90 см |
- Ціна: 1 740 ₴



