
Зимовий комплект на виписку для новонароджених 0–3 міс (розмір 56), 3 предмети, білий з рожевим велюр "Чарівність"
- В наявності
- Код: 100365L
1 900 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект на виписку зимовий "Чарівність"
Дуже гарний набір бездоганної якості стане незамінним доповненням для першої важливої події в житті новонародженого малюка.
Набір на виписку для новонароджених має всі основні елементи одягу, необхідні на перший час.
Комплектація
1. Конверт-ковдра розміром 90х90 см.
2. Ошатний бант на гумці.
3. Комбінезон із велюру на махровій підкладці.
4. Тепла шапочка з велюру на махровій підкладці.
Конверт-ковдра — розкіш і турбота про вашого малюка!
Конверт ковдра виготовлена з м'якого велюру високої якості, прикрашена розкішним мереживом і вишивкою у формі корони. Конструкція ковдри має глибокий гарний капюшон, у якому буде затишно та тепло новонародженому малюкові.
Матеріал конверта:
верх — велюр;
наповнювач — холофайбер, забезпечує унікальні властивості терморегулювання, збереження "внутрішнього" тепла з можливістю тіла «дихати», збереження форми. Легкість і формостійкість (пружинистість) полотен забезпечуються завдяки порожнистій структурі волокна, він не відсичує й не утримує запахи;
підкладка — велсофт, м'яка махра.
У комплекті є чудова гумка-бант, за допомогою якої ковдру можна зафіксувати як конверт для новонародженого малятка. Красиве мереживо периметром робить плед ошатним
Утеплений велюровий комбінезон (чоловічок) для новонародженого
Чудово підійде для виписки з пологового будинку, для прогулянок у осінньо-весняний період або як підчеплення в конверт взимку. Красива вишивка надає родзинку комбінезону. Глибокий капюшон захистить Вашу дитину від вітру та холоду. Дуже зручно застібається на кнопки, які йдуть по всьому комбінезончику від горловини до ніжок. Можна одягати/роздягати малюка, не потривоживши його солодкий сон.
Матеріал комбінезона та шапочки:
верх — велюр;
підкладка — велсофт, м'яка махра.
Якість чудова!
Размер: 56-62 (0-3 мес)
==================================================
У доповненні до комплекту на виписку підберемо ошатний одяг дитині. У нашому магазині є величезний асортимент ясельного гарного трикотажу в пологовому будинку, а також усе необхідне для новонародженого малюка: дитяча постільна білизна в ліжечко, ковдри та подушки, позиціонери гніздечки для немовлят, ортопедичні матраци ліжечко та люльку, манежі, зимові та демісезонні комбінезони, зимові хутряні конверти в коляску та багато іншого.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Larі |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вид виробу | Набір на виписку |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 56 |
| Колір | Рожевий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Велюр |
| Кількість предметів | 4 |
| Стан | Новий |
| Зріст | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид утеплювача | Холлофайбер |
| Матеріал підкладки | Махра |
| Температурний режим | -20 |
| Матеріал верху | Велюр |
| Ширина | 90 см |
| Призначення | Для виписки з пологового будинку |
| Довжина | 90 см |
| Можливість трансформації в ковдру | так |
- Ціна: 1 900 ₴


