
Ортопедичний кокосовий дитячий 3-шаровий матрац КПК 120х60х7 см. Чохол бавовна (бежевий)
- В наявності
- Код: 130014UK КПК 7 см
790 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чекати появі малюка? Саме час подбає про його здоровий сон!
Адже спокійний, міцний сон забезпечує малюкові активний ріст і розвиток, а батькам — спокій і можливість робити домашні справи.
Ортопедичний матрац у дитяче ліжечко Comfort Baby
Характеристики
1. Тришаровий. Кокос + поролон + кокос
Матраци з використанням кокосового волокна займають перші місця в категорії ортопедичних матраців, позаяк вони рекомендовані для запобігання розвитку викривлення хребта й до того ж мають чудові вентиляційні властивості. У них ніколи не претече дитина влітку, і не змерзне взимку. Плюс до всього кокосове волокно не викличе алергії. Виріб виготовлений відповідно до високих стандартів якості та безпеки.
2. Розмір
Довжина 120 см Ширина 60 см Висота 7 см. Допускається похибка +/- 2 см
3. Чохол на змійцівиготовлений зі 100% бавовни, має антибактеріальні та гіпоалергенні властивості. Чохол матраца знімний, завдяки чому верхню тканину можна знімати та прати за температури до 60 °C.
Кольори матраців в асортименті. Малюнки на матраці можуть відрізнятися від тих, що представлені на фото. Малюнки не вибираємо!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Карапуз |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 60х120 |
| Наповнення матраца | кокосова койра |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Ступінь жорсткості матраца | |
| Сторона матраца 2 | середньої жорсткості |
| Сторона матраца 1 | середньої жорсткості |
| Матеріал чохла матраца | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | бавовна |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 7 см |
| Комплектація матраца | |
| Замок-блискавка для фіксації знімного чохла | Так |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Знімний чохол матраца | Так |
| Антистатичні властивості матраца | Так |
| Тип упаковки матраца | стандартна |
- Ціна: 790 ₴







