
Фірмові рукавиці "For Kids" на ручку коляски або на санчата, з фіксацією. Сірий
- В наявності
- Код: 130043UK
450 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальні рукавиці захистять ніжні мамині руки від холоду та морозу, замінюють рукавички та рукавиці
Основною перевагою роздільних муфт рукавичок є те, що їх можна фіксувати на будь-якій необхідній відстані. Роздільні рукавиці на овчині ідеально підійдуть на будь-яку модель коляски, зокрема коляски-прогулянки з двома ручками, а також на санки, велосипед та ін.
Комплект складається з двох рукавиць і двох хутряних накладок на ручку.
Утеплювач на коляску кріпиться за допомогою липучки.
Рукавиці фіксуються на ручку коляски металевими кнопками, які розміщені з боків виробу. Утеплювач на ручку коляски в комплекті.
Світловідбивні смужки для прогулянок у темну пору доби.
Гумка знизу рукавиці, для щільнішої фіксації руки.
Підходять як для маминої, так і для папіної руки!
Склад: Верх — 100% поліестер — коляскова щільна тканина з водовідштовхувальним просоченням, всередині — хутро — 70% вовна, 30% штучне волокно, наповнювач — синтепон.
Догляд — машинне прання за 30 градусів.

| Основні | |
|---|---|
| Вага | 0.1 кг |
| Виробник | For Kids |
| Ширина | 20 см |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 25 см |
| Тип | Муфта для рук |
| Матеріал виготовлення | Синтепон |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
- Ціна: 450 ₴



