
Комплект дитячої постільної білизни "Панелька" бортики подушки в ліжечко, без балдахіна. Слоник
- Під замовлення
- Код: 600527EL
Відправка з 05 квітня 20261 890 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В комплект входить:
- подушка ортопедична
- ковдра 100х80 см
- підковдра 100х80 см, на змійці
- простирадло на гумці 140х90 см
- захист складається з 12 подушечок 32х32 см (комбінованих різним кольором, які можна міняти місцями і самим комбінувати колір)
Тканина: польський бавовна
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виробник Україна
Зверніть увагу! Тканина без принта та колір простирадла може змінюватися в залежності від партії (горошок, зірочка, зигзаг, однотон тощо) і не є критерієм вибору!
Тканина з крупним малюнком (принтом) залишається незмінною.
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для хлопчиків |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Блакитний |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло на гумці | 1 |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип сировини | Натуральне |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Ширина підодіяльника | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Бавовна | 100 % |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 1 890 ₴


