
Комплект дитячої постільної білизни "Хмара NEW" бортики подушки в ліжечко. М'ятний
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 600524EL мята/розочки
1 550 ₴
Показати оптові ціни+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект дитячої постільної білизни "Хмара NEW" бортики подушки в ліжечко, без балдахіна
В комплект входить:
- подушка ортопедична
- бант на резинці
- ковдра 100х80 см - можна використовувати як конверт на виписку
- підодіяльник 100х80 см - на змійці
- простирадло на гумці 140х90 см
- Захист на борту ліжечка складається з 12-ти квадратних подушок 34*34 див.(Захист складається з комбінованих різним кольором бортів, які можна міняти місцями і самим комбінувати колір)
- подушка-іграшка Хмарка.
Тканина: польський бавовна.
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виробник Україна
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | М'ятний |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Призначення | Для ліжка |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 1 550 ₴



