
Комплект дитячої постільної білизни "Хмаринка" бортики подушки в ліжечко. Пандочки
- Немає в наявності
- Код: 600522EL
1 840 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Комплект дитячої постільної білизни "Хмаринка" бортики подушки в ліжечко, без балдахіна
В комплект входить:
- подушка ортопедична
- бант на резинці
- ковдра 100х80 см - можна використовувати як конверт на виписку
- підодіяльник 100х80 см - на змійці
- простирадло на резинці, на матрас 120х60 см
- Захист на бортики ліжечка складається з 12-ти квадратних подушок 34*34 см (Захист складається з комбінованих різним кольором подушок, які можна міняти місцями і самим комбінувати колір)
- подушка-іграшка Хмарка.
Тканина: польська бавовна 100%.
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виробник Україна
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElLiz |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Сірий |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Комплект білизни |
| Бавовна | 100 % |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на гумці | True |
- Ціна: 1 840 ₴




