
Комплект дитячої постільної білизни "Панелька" бортики подушки в ліжечко, без балдахіна. Зайчик на хмарці
- Немає в наявності
- Код: 600490EL
1 890 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
В комплект входить:
- подушка ортопедична
- ковдра 100х80 см
- підковдра 100х80 см, на змійці
- простирадло на гумці 140х90 см
- захист складається з 12 подушечок 32х32 см (комбінованих різним кольором, які можна міняти місцями і самим комбінувати колір)
Тканина: польський бавовна
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Виробник Україна
Зверніть увагу! Тканина без принта та колір простирадла може змінюватися в залежності від партії (горошок, зірочка, зигзаг, однотон тощо) і не є критерієм вибору!
Тканина з крупним малюнком (принтом) залишається незмінною.
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Кава з молоком |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип | Комплект білизни |
| Ширина простирадла | 90 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Ширина підодіяльника | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Бавовна | 100 % |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на гумці | True |
- Ціна: 1 890 ₴


