
Дитяче постільна білизна "Глітер" в ліжечко, 3 предмета. Зірки рожевий
- Під замовлення
- Код: 600234EL
Відправка з 05 квітня 2026725 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяче постільна білизна "Глітер" в ліжечко, 3 предмета
Наявність даної забарвлення уточнюйте перед замовленням!
Відправка цього товару тільки Новою поштою
Ми в instagram: @baby.krosh
В набір входить:
Підковдра на блискавці - 120*80 см
Наволочка на блискавці - 40*60 см
Простирадло на гумці 120*60 см
Простирадло, наволочка і нижня частина підодіяльника виконані з однотонної тканини.
При виготовленні постільної білизни використовуються тканини високої якості - Турецького попліну з напиленням гліттера - 100% бавовна
Догляд: машинне прання в делікатному режимі.
При правильному догляді тканина не вигорає, не дає усадки, не кашлатится.
Дитяча постіль володіє всіма характеристиками, вкрай необхідними для маленької дитини:
1. Гіпоалергенність – натуральна тканина не викликає алергію, не містить токсичні речовини.
2. Комфортність – матеріал міцний і м'який, дуже приємний на дотик, не електризується, не скочується і не сідає.
3. Повітропроникність – постіль з бавовни «дихає», дитина не буде паритися влітку і не замерзне взимку.
4. Практичність – часта машинне прання і сушіння. Стійко зберігає колір і форму.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Поплін |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Рожевий |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 60 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
- Ціна: 725 ₴

