Товар тижня

Комплект постільної білизни "Мінки" в коляску (простирадло, подушка та плед-ковдра)/набір у коляску 3 предмети.
- В наявності
- Код: 700088K білий/зірочки
790 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект постільної білизни "Мікіні" в коляску
Комплект у коляску — це багатофункціональний набір для новонароджених, який складається з ковдри, простирадла та подушки. Такий комплект покращить настрій своїм чудовим виглядом і якістю.
Комплект багатофункціональний: завдяки практичному розміру ви зможете використовувати його в ліжечку, колясці, колисці, а також брати із собою в дорогу, що дуже зручно та практично для діток до року. Ковдра зручно використовувати замість матраца для масажів і гімнастики малюка, а надалі — для будь-яких повсякденних потреб.
До комплекту входить:
- ортопедична подушка (х/б) 25*21 см,
- простирадло в коляску на гумці
— двобічний плед-ковдра 78*98 см, на змійці (наповнювач можна вийняти).
Наповнювач — силіконізоване волокно 200 г/м2
Матеріал: плюш Мінкі. польська бавовна
Характеристики товару:
-
Виробник: Україна
-
Сезон: 4 сезона
-
Тип: для новонароджених
-
Призначення — для коляски, ліжечка, колиски
-
Прати при температурі 30 градусів на делікатному режимі
-
Прасування з боку бавовни 40 градусів. Прасування з боку плюшу не потрібне
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для коляски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Зірки |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Ні |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 78 см |
| Довжина підковдри | 98 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 25 см |
| Довжина наволочки | 21 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 790 ₴
