Новинка

Набір на виписку з пологового будинку "Корона Піке" з вишивкою, для новонароджених діток. Срібло
- Під замовлення
- Код: 600152EL
Відправка з 05 квітня 20261 800 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір на виписку з пологового будинку "Корона Піке" для новонароджених діток
Одяг для виписки малюка з пологового будинку – це його перший наряд, тому багато мам хочуть, щоб він був бездоганний, тому що і день цей абсолютно унікальний.
Урочистість, ніжність і краса комплекту прикрасить виписку з пологового будинку і комплект стане найпершим вбранням для виходу вашої дитини в світ.
Сезон: осінь/весна
У комплект входять:
- конверт-ковдра з вишивкою на куточку (розмір 80*80см)
- пишний бант на резинці
- чоловічок з капюшоном (комбінезон застібається на молнію) (0-3 міс)
- шапочка на зав'язках
Матеріал:
верх - косичка піке (бавовна 100%)
утеплювач - гиппоаллегренное силіконізоване волокно
підкладка - фліс.
Неймовірно красивий і комфортний комплект для Вашого дитинчати!
Догляд: прання- делікатний режим
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вид виробу | Комплект |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 56 |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Бавовна |
| Кількість предметів | 4 |
| Стан | Новий |
| Зріст | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид утеплювача | Силіконізований синтепон |
| Матеріал підкладки | Бавовна |
| Матеріал верху | Бавовна |
| Ширина | 80 см |
| Призначення | Для виписки з пологового будинку |
| Довжина | 80 см |
| Прорізи для ременів безпеки | немає |
| Відстібний низ | немає |
| Наявність подушки | немає |
| Можливість трансформації в ковдру | так |
- Ціна: 1 800 ₴


