
Стильний набір дитячої постільної білизни "Стьоганка" у дитяче ліжечко. Ментол
- Під замовлення
- Код: 600082EL
Відправка з 04 квітня 20261 950 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
На ці комплекти можна дивитися нескінченно...
Одна з найпопулярніших моделей наборів на сьогодні!!
Стьоганка — це любов з першого погляду!!
Простота та вишуканість — 2 в 1
Займають мало місця в ліжечку, зручні у використанні, доповнені милими принтами від яких неможливо відвести око.
Балдахін декорований бубончиками в тон набору.
У комплекті:
- Балдахін із бубончиками - 3м
- Бант на балдахін
- Ковдра 100*80 см (наповнювач — силіконізоване гіпоалергенне повітропроникне волокно)
- Ортопедична подушка від 0 місяців — наповнювач холофайбер
- Простирадло на гумці 120*60 (підходить і для овального ліжка)
- Підковдра 100*80 см на блискавці
- Захисні бортики на чотири сторони — універсальні. Підходять як на класичне, так і на овальне ліжечко. А також і на круглу!
Тканина: 100% польська бавовна
Виріб чудово переносить прання, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшите із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований у спеціальну прозору валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Зелений |
| Оздоблення та прикраси | Друкований малюнок |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Подарункова упаковка | Так |
| Бавовна | 100 % |
| Тип сировини | Натуральне |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на гумці | 1 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
- Ціна: 1 950 ₴





