Новинка

Зимовий комбінезон-конверт "Луї Вітон" з опушкою, на овчині, для новонароджених діток 0-6 міс. Сірий
- Під замовлення
- Код: 600067EL
Відправка з 04 квітня 20261 270 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зимовий комбінезон мішечок. Одна з найулюбленіших моделей майбутніх матусь. Малюку в ньому дуже комфортно і зручно. Нічого не сковує його рухи, при цьому тепло і затишно як у матусі в животі. Прекрасна модель на виписку та подальше використання до 6 місяців.
Розмір 0-6 місяців (на зріст 56-68 см)
Верх комбінезона з плащової тканини, всередині м'яка овчина, утеплений синтепоном.
Дві змійки дозволяють повністю розстебнути мішечок і покласти новонародженого малюка, навіть під час сну.
Опушення на капюшоні штучне, не знімається.
Рукавички на шнурку, підкладка фліс.
Кольори в асортименті
Довжина Комбінезону 78 см
Довжина по спинці 58 см
Ширина мішка внизу 45 см
Ширина під пахвами 40 см
Довжина рукава від капюшона 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Сезон | Зима |
| Колір | Сірий |
| Розмір дитячого одягу (за зростом) | 68 |
| Матеріал верху | Плащівка |
| Матеріал підкладки | Овчина |
| Вид утеплювача | Синтепон, Хутро |
| Прорізи для ременів безпеки | Ні |
| Можливість трансформації в ковдру | Ні |
| Відстібний низ | Ні |
| Наявність подушки | Ні |
| Ширина | 40 см |
| Довжина | 78 см |
| Стан | Новий |
| Склад | верх - плащівка, підкладка - овчина, утеплювач - синтепон |
| Застібка | Блискавка |
| Довжина рукава вироба | 31 см |
| Капюшон | Вшитий |
| Вид виробу | Комбінезон-мішок |
| Хутряна обробка | Так |
| Розмір дитячого одягу | 62-68 |
| Знімне хутро | Немає |
- Ціна: 1 270 ₴






