Лімітована серія!

Святкова дитяча постільна білизна " Winter" змінна білизна з 4 предметів у дитяче ліжечко. Синій
- Під замовлення
- Код: 600061EL
Відправка з 05 квітня 2026925 ₴
+380 (98) 605-52-04
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лімітована серія постільної білизни до Новорічних свят!
Чудовий варіант для фотосесій, подарунку або просто святкового настрою!
Постіль запакована у коробку!
У цьому комплекті 2 наволочки. 1 входить у стандартну комплектацію-друга в Подарунок
Комплект складається з 4 предметів:
- простирадло на гумці на матрац розміром 120х60 см
- підковдра 110х140 см
- наволочка 40х50 см - 2шт
Матеріал: 100% польська бавовна
Зверніть увагу! Святковий принт нанесений тільки на верхню частину підковдра і на наволочки.
Простирадло, нижня частина підковдри і наволочки - в горошок
Перевагою у виборі постільної білизни є якість продукції й безпека. Дитяче ліжко має всі характеристики, вкрай необхідні для маленької дитини:
1. Гіпоалергенність — натуральна тканина не викликає алергію, не містить токсичних речовин.
2. Комфортність — матеріал міцний і м'який, дуже приємний на дотик, не електризується, не скочується й не зсідається.
3. Повітропроникність — постіль із бавовни «дихає», дитина не ширятиме влітку та не замерзне взимку.
4. Практичність — часте машинне прання та сушіння. Стійко зберігає колір і форму.
5. Доступна ціна за чудову якість!
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Синій |
| Тематика декору, малюнка | Новий рік, Різдво |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Довжина наволочки | 40 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Кишені наволочки | На блискавці |
| Користувальницькі характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
- Ціна: 925 ₴





