
Комплект дитячої постільної білизни "Бубон" бортик косичка в ліжечко. Рожевий
- Під замовлення
- Код: 600061EL
Відправка з 05 квітня 20262 240 ₴
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Комплектація:
- подушка ортопедична
- простирадло на гумці 120*60 см
- ковдра 100*80 см білого кольору (наповнювач силиконизированое волокно)
- підковдра на блискавці 100*80 см
(верх велюр - низ однотон польська бязь)
- бант на гумці, щоб ковдра трансформувати у конверт на виписку
- коса потрійного плетіння велюр 120 див. (наповнювач - холлофайбер)
- захист: подушки квадратні 30*30 см 8 шт (4 штуки перед велюр - зворотна сторона однотон в колір набору (або білий), і
4 штуки - польский глиттер (хлопок) с лицевой стороны, обратная сторона однотон в цвет набора (или белый))
Наполнитель - холлофайбер.
- балдахин - еврофатин - 3м с помпонами
Матеріал: 100 бавовна, польська бязь
Наповнювач: гіпоалергенний синтепон та холлофайбер.
Набір універсальний для всіх типів ліжечка! Підходить у всі види ліжечок! (кругла, овальна, прямокутна)
Тканина натуральна, гіпоалергенна — 100% польська бавовна.
Виріб чудово переносить прання, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшите із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований у спеціальну прозору валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElLiz |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Для дівчаток |
| Тип тканини | Бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Рожевий |
| Основні | |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Тип сировини | Натуральне |
| Тип | Комплект білизни |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підодіяльника | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на гумці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 2 240 ₴








