
Комплект дитячої постільної білизни "Ніжність" бортик косичка в ліжечко. Коричневий
- Під замовлення
- Код: 600048EL
Відправка з 05 квітня 20262 300 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки Новою Поштою протягом 1-3 днів
В комплект входить:
- ортопедична подушка
- бант на липучці
- ковдра 100х80 см
- підковдра: верх плюш мінки - низ польська бавовна однотонна, на змійці.
- простирадло на гумці - 140* 80 см (на матрац 120*60 см)
- захист: складається з 6-ти квадратних подушок 30х30 см (лицьова сторона Мінки-виворот- польська бавовна однотон),
- коса триколірна з плюшу – 180 см
- балдахін 3,5 м
Набір підходить як для прямокутного, так і для овального ліжка!
Матеріал: польська бавовна
Наповнювач: синтепон, холлофайбер
Гніздечко продається окремо!
Виробник Україна
Виріб чудово переносить прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшите із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований у спеціальну прозору валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
Зверніть увагу!
Відтінок кольрової тканини може незначно відрізнятися від зазначеного на фото (більш теплий або більш холодний відтінок, трішки світліший, або трішки тепніший) в залежності від партії товару, на настройок екрану вашого гаджета.
Також простирадло, що входить в набір, може бути кольорове або біле без попереджень.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Коричневий |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на гумці | 1 |
- Ціна: 2 300 ₴







