
Комплект постільної білизни "Принт КОСА" бортики подушки з косою, в дитяче ліжечко. Панда, бежевий
- Під замовлення
- Код: 600021EL
Відправка з 05 квітня 20261 937 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки Новою Поштою, 1-3 дні
Комплектація:
- Балдахін з помпонами - єврофатин
- Ковдра – однотон, білого кольору наповнення – силіконізоване волокно.
- Підковдра - 100*80 см на блискавці. Верх - кольорова бавовна. Зворотний бік - однотон.
- Бант-резинка, для трансформації ковдри в конверт на виписку для новонародженого.
- Подушка ортопедична - наповнення гіпоалергенний холлофайбер.
- Простирадло на гумці 120*60 см.
- Захист у вигляді подушок - 12 од: 6 подушок виконані з кольорової тканини, 6 подушок виконані з однотонної тканини, декоровані широким мереживом.
Кожна подушечка фіксується чотирма бавовняними зав'язками.
Наповнення подушок-гіпоалергенний холлофайбер.
Мереживо - бавовна
Тканина – польська бавовна преміум класу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Подарункова упаковка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комплект білизни |
| Бавовна | 100 % |
| Тип сировини | Натуральне |
| Довжина простирадла | 120 см |
| Ширина простирадла | 60 см |
| Ширина підодіяльника | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Кишені підковдри | На блискавці |
| Простирадло на гумці | 1 |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
- Ціна: 1 937 ₴



