
Комплект дитячої постільної білизни "Вафелька" бортики в ліжечко. Бежевий
- Під замовлення
- Код: 600014EL
Відправка з 05 квітня 20261 950 ₴
+380 (98) 605-52-04
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка тільки НП, протягом 1-3 днів
Модель Вафелька виконана з найніжнішого поєднання польської бавовни та грецької Вафлі виробництво Туреччина.
У комплект входить:
- Балдахін - білий єврофатин -3м
- Подушка ортопедична бублик, наповнення холлофайбер
- Простирадло на гумці з польської бавовни 120*60 см
- Підковдра на змійці 100*80 см : Верх - яскравий, барвистий цифровий друк на бавовні, низ - польська бавовна
- Ковдра білого кольору - наповнювач силіконізоване волокно, розмір 100*80 см
- Бант-гумка білого кольору, для трансформації ковдри в конверт для виписки
- Захист складається з чотирьох елементів: дві по 120 см та дві по 60 см
Три сторони - дві по 120 см і одна по 60 см - двостороння - зовнішня частина-тканина Вафелька, задня-біла тканина- Польська бавовна.
Узголів"я виконана у вигляді веселки з нанесенням цифрового друку. Задня сторона-біла однотон-бавовна. У захисті використовується наповнення - силіконізоване волокно щільність 300
Цифровий друк не линяє і не випрається, незалежно від кількості прань
Набір універсальний для всіх видів ліжечка
Виріб відмінно переносить машинне прання, легко прасується, не змінюючи свій зовнішній вигляд. Простирадло зшита із застосуванням спеціальних гумок, які допомагають надійно закріпити її на матраці. Комплект упакований в спеціальний прозорий валізу, стане ідеальним подарунком на народження малюка.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Бежевий |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 80 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 100 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | На блискавці |
- Ціна: 1 950 ₴









